hałas!!!

Wydawnictwo niezależne. Dystrybucja. Koncerty.
Od 1989r. podkładamy nogi tym, którzy nie chcą o nas słyszeć.
nowości .:. koncerty .:. katalog dystrybucji .:. nasze wydawnictwa .:. mp3
.:. wykonawcy .:. zapowiedzi .:. kontakt
english

... BIAŁĄ GORĄCZKA ...


ostatnia aktualizacja 22.01.2007

plywy

1. Matka wszystkich bomb
2. Jedzenie i dach nad głową
3. Licząc od błysku do grzmotu
4. Proszę pół jabłka dla Ciebie
5. Mamooooo!
6. Ostatni?
7. Co najmniej coś dziwnego
8. Zjedz swój ogon
9. Mleczaki
10. Kasztany w kieszeniach
11. Tylko na chwilę
12. Żarcik niewinny
13. Świat czyli ani chwili dłużej
14. Żadnej wojny w moim imieniu
15. Na brzegu ryba

Pasażer 2006 - dystrybucja NNNW
BIAŁA GORĄCZKA - FEVER "Pływy" LP

Mamy zaszczyt w pewnym sensie współuczestniczyć (jako dystrybutor) w dostarczeniu tej płyty pod wasze strzechy.

Zespół nie wymaga rekomendacji, jak pisze wydawca :

Jeden z najbardziej energetycznych i oryginalnych zespołów polskiego undergroundu. Najlepsze punkowe show w tym kraju! Czołowi prowodyrzy i wodzireje pokoncertowych zabaw, pląsów i hulanek. Chłopaki o złotych sercach, ubrani w ciuchy z najlepszych lumpexów. Pełnymi zaangażowania i pasji tekstami pokazują, że punk rock to wciąż coś więcej niż tylko muzyka. Przed państwem: BIAŁA GORĄCZKA.

Mija właśnie 11 lat ich istnienia, podczas których udało im się nagrać 4 studyjne materiały, oraz zjechać z koncertami całą punkową Europę wzdłuż i wszerz, od Skandynawii i krajów nadbałtyckich po Francję i Hiszpanię. Biała Gorączka w samym Berlinie grała 11 razy! Wszędzie wzbudzała entuzjazm swoim przebojowym, a jednak bardzo niekonwencjonalnym i pomysłowo zagranym punk rockiem oraz szalonym zachowaniem na scenie, balansującym na granicy jakiegoś niekontrolowanego performance. Po ich koncertach można spodziewać się niemal wszystkiego: dziwacznych przebrań, fire show, najdzikszych tańców, lub.. zatopienia całej sali w pokruszonym styropianie.

Jak wielu innych Polaków, wredny los rozrzucił ich po świecie, ale absolutnie nie oznacza to końca kapeli. Wręcz przeciwnie. W ciągu pierwszych miesięcy tego roku, gdzieś w Londynie, gdzieś w Berlinie i gdzieś w Polandzie, wykluł się nowy materiał zespołu z Grudziądza, który w lecie 2006 roku został zarejestrowany w olsztyńskim studio X i jest z pewnością najlepszym jak dotychczas albumem Białej Gorączki. Najbardziej pomysłowym, najbardziej różnorodnym i najbardziej przebojowym. Jak i poprzednio utwory są rozbudowane, napakowane wręcz pomysłami, zmianami tempa, nastrojów i motywów, a jednak bardzo mocno trzymają się punkowej formuły sensu stricte.

Płyta wydana jest w formie starannego digipacka, z bogato i nietypowo ilustrowaną książeczką z tekstami, oraz w postaci płyty gramofonowej wytłoczonej na zielonym winylu.
nowości .:. koncerty .:. katalog dystrybucji .:. nasze wydawnictwa .:. mp3
.:. wykonawcy .:. zapowiedzi .:. kontakt .:. english version

Wydawnictwo niezależne. Dystrybucja. Koncerty.
Od 1989r. podkładamy nogi tym, którzy nie chcą o nas słyszeć.

[ NIKT NIC NIE WIE ]
[ PO BOX 53; 34-400 NOWY TARG ]
[ POLAND ]